DOCTYPE english version | Goldfish Tabs | KORDON
logo napis
left right
Kordon
Kordon
Kordon
Kordon
Kordon
Kordon
Kordon
Kordon
Kordon
Ostatnie aktualności
prev
2017-07-01
W ofercie marki Kordon pojawiła się nowa pojemność soli Coral Complete o wadze 21,85kg. Receptura się nie zmienia, sól ...
2016-05-30
Kordon Amquel Plus jest zaawansowanym i skutecznym detoksykatorem azotu, produktem o unikalnych właściwościach i ...
2016-04-01
Opublikowaliśmy skład naszej soli, zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją na stronie soli w zakładce skład.
2014-12-08
Drodzy Klienci aktualizacji uległa lista SKLEPÓW PARTNERSKICH, w których będzie można nabyć produkty marki ...
2014-06-25
Miło nam poinformować, że kolejne produkty Kordon są już dostępne w Polsce. W ofercie sklepów z nami ...
2013-10-20
Od dziś produkty KORODN są dostępne w nowym sklepie partnerskim.   Nazwa sklepu: Akwarystyczny24 Adres ...
2013-10-14
W październiku 2013 roku wprowadziliśmy do oferty KORDON nowe, wyjątkowe produkty. Zadbaliśmy również o ich ...
2013-10-01
Witamy na nowej polskiej stronie marki KORDON. Zapraszamy do zapoznania się z rodziną wysokiej jakości produktów ...
next

Goldfish Tabs to proste w użyciu tabletki poprawiające jakość wody w niewielkich akwariach ze złotymi rybkami do około 10l. Kontrolują zapach i toksyny. Preparat sprawia, że woda wodociągowa staje się bezpieczna dla wszystkich złotych rybek – wystarczy użyć jedną tabletkę tygodniowo! Jedna tabletka usuwa szkodliwe dla ryb pierwiastki i substancje występujące w wodzie wodociągowej takie jak: amoniak, chlor, chloramina, toksyczne organiczne odpady oraz metale ciężkie. Co więcej, każda tabletka korzystnie wpływa na zdrowie twoich ryb zapewniając tworzenie się śluzu na ich ciele oraz dostarczając im niezbędnych elektrolitów.

ZALETY

  • Brak ryzyka rozlania wody - bezpieczne i łatwe w użyciu suche tabletki
  • Łatwe do stosowania przez dzieci
  • Łatwe do odmierzania
  • Zmierz, jaką ilość wody należy uzdatnić: napełnij akwarium wodą używając miarki lub czystej butelki po wodzie mineralnej. Użyj czegoś, co będzie mogło pełnić rolę naczynia do odmierzania wody. Wrzuć do środka tabletkę i zalej woda kranową, Gotowe!. Dozowanie: przed wpuszczeniem ryb, użyj 1 tabletki na każde 2 litry świerzej wody. Zaczekaj aż tabletka rozpuści się w wodzie, tabletka zaczyna musować natychmiast po wrzuceniu sprawiając, że woda staje się bezpieczna dla ryb. Po 5 minutach możesz wpuścić ryby. Tabletka nie rozpuści się do końca, chroniąc ryby przed toksynami. Zaleca się cotygodniową podmianę 20% wody. Woda przed podmianą powinna być przygotowana w pomieszczeniu ze złotą rybką, aby miała tą samą temperaturę. Świeżą wodę można przygotować odpowiednio wcześniej w butelce po wodzie mineralnej używając 1 tabletki na około 2 litry wody lub mniej. Jeżeli nie możesz wykonać podmiany wody w tym tygodniu dodaj tabletkę bezpośrednio do akwarium ze złotą rybką, wracając do regularnych podmian wody w następnym tygodniu.    UWAGA: Preparat przeznaczony do akwarium, nie do spożycia przez ludzi. Trzymać z dala od dzieci. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać letnią wodą. W przypadku połknięcia udać się do lekarza.