DOCTYPE english version | EZ4U™ (6 fioletowych tabletek) | KORDON
logo napis
left right
Kordon
Kordon
Kordon
Kordon
Kordon
Kordon
Kordon
Kordon
Kordon
Ostatnie aktualności
prev
2017-07-01
W ofercie marki Kordon pojawiła się nowa pojemność soli Coral Complete o wadze 21,85kg. Receptura się nie zmienia, sól ...
2016-05-30
Kordon Amquel Plus jest zaawansowanym i skutecznym detoksykatorem azotu, produktem o unikalnych właściwościach i ...
2016-04-01
Opublikowaliśmy skład naszej soli, zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją na stronie soli w zakładce skład.
2014-12-08
Drodzy Klienci aktualizacji uległa lista SKLEPÓW PARTNERSKICH, w których będzie można nabyć produkty marki ...
2014-06-25
Miło nam poinformować, że kolejne produkty Kordon są już dostępne w Polsce. W ofercie sklepów z nami ...
2013-10-20
Od dziś produkty KORODN są dostępne w nowym sklepie partnerskim.   Nazwa sklepu: Akwarystyczny24 Adres ...
2013-10-14
W październiku 2013 roku wprowadziliśmy do oferty KORDON nowe, wyjątkowe produkty. Zadbaliśmy również o ich ...
2013-10-01
Witamy na nowej polskiej stronie marki KORDON. Zapraszamy do zapoznania się z rodziną wysokiej jakości produktów ...
next

Tabletki do uzdatniania wody EZ4U™ zostały opracowane przez firmę Kordon w celu przeprowadzenia bezbłędnego procesu uzdatniania wody zarówno przez początkujących jak i zaawansowanych akwarystów, którzy potrzebują kompleksowo i szybko uzdatnić wodę w akwarium. Tabletki do uzdatniania wody EZ4U sprawiają, że woda wodociągowa błyskawicznie staje się bezpieczna dla zdrowia ryb.

Tabletki do uzdatniania wody EZ4U™ błyskawicznie usuwają z wody wodociągowej te pierwiastki i substancje, które mogą szkodzić rybom, tj. amoniak, chlor, chloraminę, metale ciężkie, toksyczne feromony oraz toksyczne substancje organiczne. Tabletki do uzdatniania wody EZ4U™  pomagają zapewnić rybom odpowiednią ilość elektrolitów oraz odpowiednią ilość śluzu na ciele, co znacząco wpływa na ich dobre zdrowie.

 • W pierwszym użyciu zastosuj jedną fioletową tabletkę na każde 50litrów wody w akwarium. Po 5 minutach od użycia woda jest gotowa do wpuszczenia ryb. Następnie wykonuj regularne podmiany wody w ilości około 20% wielkości akwarium, nie mnie niż raz na miesiąc, optymalnie raz w tygodniu. Przy każdej podmianie wodę podmienianą uzdatniaj za pomocą fioletowej tabletki. Jedna tabletka uzdatnia od 10 do 50l wody kranowej jednorazowo. Tabletka po dodaniu uzdatnia wodę kranową, a także po wlaniu wodę w akwarium, stale poprawiając jej jakość przy podmianach.

   

  UWAGA: Preparat przeznaczony do akwarium, nie do spożycia przez ludzi. Trzymać z dala od dzieci. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać letnią wodą. W przypadku połknięcia udać się do lekarza.

 • Błyskawiczny uzdatniacz wody EZ4U™ zawiera w sobie i posiada właściwości AmQuel® i NovAqua® firmy Kordon:

  EZ4U™ łączy w sobie cechy preparatów AmQuel oraz NovAqua w postaci jednej, łatwej w użyciu tabletki musującej. Dlaczego? Ponieważ uzdatniacze wody AmQuel® oraz NovAqua® są specjalnie zaprojektowane w taki sposób, aby mogły być stosowane wzajemnie jako produkty partnerskie – działają najlepiej wtedy, gdy są używane razem.

  Tabletki EZ4U™ uzdatniają wodę (zarówno tę z kranu, jak i wodę butelkowaną przeznaczoną do picia) i sprawiają, że staje się ona odpowiednia dla ryb i bezkręgowców. Tabletki EZ4U™ poprawiają również warunki panujące w już istniejących akwariach. Wiele ryb posiada szeroki zakres tolerancji dla warunków panujących w wodzie, jednakże wszystkie ryby potrzebują dobrej, czystej i nietoksycznej wody.

  Tabletki EZ4U™ pełnią szereg istotnych funkcji koniecznych do utrzymania ryb i bezkręgowców przy życiu w akwariach słodkowodnych i słonowodnych, w tym usuwają chlor, amoniak, chloraminę, miedź oraz inne metale ciężkie. Co więcej, preparat NovAqua zawarty w tabletkach EZ4U™ powoduje zmniejszenie stresu u ryb poprzez dostarczenie im potrzebnych elektrolitów. Ponadto, zaopatruje on ryby w sztuczną powłokę ochronną, która zapobiega szokowi oraz stresowi, jakie ryby przeżywają w trakcie podmian wody czy transportu.